ALP BİLGE YAZILIM

444 43 19

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30

Bursa Logo Bayileri

Logo Bayileri Bursa Merkez ve İlçeleri

Bursa Logo Bayileri

Bursa Logo Bayileri
5 (100%) 1 oy[s]

Bursa Logo Bayileri

Logo Bayileri Bursa, Logo Start Bayi,Tiger 3 Logo Bayileri,Tiger 3 Enterprise Bayileri, Bordro Plus, Go3, Tiger3, Mali Müşavir Plus, Logo Start, Bursa Logo Bayileri, Tiger Hr, Lem Yenileme Bursa, Logo Yetkili Bayi, Logo Servisi, Bursa Logo Bayisi, logo devir, logo yazılım, tiger plus, go plus,

Bursa ‘da Logo Bayileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Logo Yazılım Satış, Destek, Eğitim hizmetleri veren firmamız Alp Bilge Yazılım, Logo Bayileri Bursa arasında yer almaktadır. Sizde Logo İş Ortakları arıyorsanız hemen ulaşın: 444 43 19

Bursa Logo Bayi Satış

Logo Ticari yazılımları Kobi Çözümleri, Erp Çözümleri, İnsan Kaynakları Çözümleri ve E-çözümler üreten ve iş yaşamını kolaylaştıran Logo Yazılım, Maliyetlerinizi düşürüp iş akışını da hızlandırmaktadır. Bizde Logo yazılım iş ortağı olarak sizlere Logo yazılımları olan Start, Go3, Tiger3, Tiger3 Enterprise, Bordro Plus, Tiger Hr gibi birçok programın satışını kurulumunu ve sonrasındaki süreci gerçekleştirmekteyiz.

Bursa Logo Bayi olarak Logo Yazılım tarafından piyasaya sürülen tüm ürünlerin satış, kurulum, eğitim ve destek hizmetlerini vermekteyiz. Türkiye’nin öncülerinden olan Logo Yazılım, satış ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını yetkili iş ortakları ile birlikte yürütmektedir. Alp Bilge Yazılım olarak 2006 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta, destek, eğitim vermekle beraber uygulama danışmanlığı yapmaktayız.

Logo Bayi Bursa

Logo Eğitim Antalya

Eğitim hizmeti ile Logo ürünlerini satın alan ya da mevcut kullanan işletmelere ve çalışanlarına ilgili ürünün tanıtılmasıdır. Logo kullanan firmaların ilgili departmanlarında yer alan personeller eğitim talebinde bulunmaktadırlar. Logo eğitim takvimi hazırlanarak verilen bu hizmet işletmelerin iş akışını hızlandırmalarında etkili olmaktadır. Bursa Logo Eğitim ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Urla Logo Destek ve Bakım

Bursa Logo Destek ve Bakım hizmeti ile Logo programlarının kurulum, teknik sorun giderme ve güncelleme işlemleri yapılmaktadır. Logo bakım anlaşması olan firmalar hızlı çözümlerden faydalanmaktadır. Uzak bağlantı aracılığıyla ya da yerinize gelerek sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Logo Çözüm Ortağından Destek hizmeti almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Bursa Logo Uzmanı personellerimiz sizler için çözümler sunacaktır. 2006 yılından bu yana güvenle hizmet vermektedir.

Bursa Logo Bayileri
5 (100%) 1 oy[s]