ALP BİLGE YAZILIM

444 43 19

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30

İkitelli Logo Bayileri

İkitelli Logo Bayi

İkitelli Logo Bayileri

İkitelli Logo Bayileri
4.9 (98%) 10 oy[s]

Logo Bayileri İkitelli

İkitelli ‘de Logo Bayileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Logo Yazılım Satış, Destek, Eğitim hizmetleri veren firmamız Alp Bilge Yazılım, Logo Bayileri İkitelli seçenekleri arasında yer almaktadır. Sizde İkitelli Logo Bayileri arıyorsanız hemen ulaşın: 444 43 19

İkitelli Logo Bayi olarak Logo Yazılım tarafından piyasaya sürülen tüm ürünlerin satış, kurulum, eğitim ve destek hizmetlerini vermekteyiz. Türkiye’nin öncülerinden olan Logo Yazılım, satış ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını yetkili iş ortakları ile birlikte yürütmektedir. Alp Bilge Yazılım olarak 2006 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta, destek, eğitim vermekle beraber uygulama danışmanlığı yapmaktayız.

İkitelli Logo Bayi Satış

Logo Ticari yazılımları Kobi Çözümleri, Erp Çözümleri, İnsan Kaynakları Çözümleri ve E-çözümler üreten ve iş yaşamını kolaylaştıran Logo Yazılım, Maliyetlerinizi düşürüp iş akışını da hızlandırmaktadır. Bizde Logo yazılım iş ortağı olarak sizlere Logo yazılımları olan Start, Go3, Tiger3, Tiger3 Enterprise, Bordro Plus, Tiger Hr gibi birçok programın satışını kurulumunu ve sonrasındaki süreci gerçekleştirmekteyiz.

İkitelli Logo Bayileri, Logo Bayi İkitelli

Logo Eğitim İkitelli

Eğitim hizmeti ile Logo ürünlerini satın alan ya da mevcut kullanan işletmelere ve çalışanlarına ilgili ürünün tanıtılmasıdır. Logo kullanan firmaların ilgili departmanlarında yer alan personeller eğitim talebinde bulunmaktadırlar. Logo eğitim takvimi hazırlanarak verilen bu hizmet işletmelerin iş akışını hızlandırmalarında etkili olmaktadır. İkitelli Logo Eğitim ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İkitelli Logo Destek ve Bakım

İkitelli Logo Destek ve Bakım hizmeti ile Logo programlarının kurulum, teknik sorun giderme ve güncelleme işlemleri yapılmaktadır. Logo bakım anlaşması olan firmalar hızlı çözümlerden faydalanmaktadır. Uzak bağlantı aracılığıyla ya da yerinize gelerek sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Logo Bayileri İkitelli, Logo Start Bayi,Tiger 3 Logo Bayileri,Tiger 3 Enterprise Bayileri, Bordro Plus, Go3, Tiger3, Mali Müşavir Plus, Logo Start, İkitelli Logo Bayileri, Tiger Hr, Lem İkitelli, Logo Yetkili Bayi, Logo Servisi, İkitelli Logo Bayisi, logo devir, logo yazılım, tiger plus, go plus,

Logo Çözüm Ortağından Destek hizmeti almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. İkitelli Logo Uzmanı personellerimiz sizler için çözümler sunacaktır. 2006 yılından bu yana güvenle hizmet vermektedir.

İkitelli Logo Bayileri
4.9 (98%) 10 oy[s]