ALP BİLGE YAZILIM

444 43 19

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30

ALP BİLGE YAZILIM

Alp Bilge, 2006 yılında kurulmuş olup Logo Kurumsal İş ve Çözüm Geliştirme Statüsüne Sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli danışmanlarımız ile Destek, Eğitim, Danışmanlık, Teknik Servis ve Satış hizmetleri sunmaktadır.

logo kurumsal iş ortağı

LOGO SATIŞ & EĞİTİM

Logo Yazılım Çözümleri Süreçlerinizi kolaylaştırır ve verimliliğinizi artırır. Orta ve büyük ölçekli firmalar için yazılım çözümleri sunmaktayız. Danışmanlık, Satış, Eğitim, Destek ve Teknik Servis hizmetleri ile tüm süreçlerde yanınızdayız.

PROJE UYGULAMA & YÖNETİM

İşletmelerin süreçlerini ERP ve diğer fonksiyonel çözümlerle yönetmeleri için gereken analiz, tasarım, implementasyon, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası refakat aşamalarını kapsayacak şekilde sunulan bir danışmanlık hizmetidir.

TEKNİK SERVİS VE DESTEK

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal yada yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Alp Bilge teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması gibi işlemleri kapsamaktadır.

PERİYODİK BAKIM ANLAŞMASI

Maliyet bakımından Periyodik bakım anlaşmaları firmanızda ekstra bir eleman bulundurmaktan ve arıza durumlarında ödeyeceğiniz ücretlerden çok daha azdır. Yine donanımsal arızalarda parçalar çok daha ucuza temin edilir ve ücretsiz montajı yapılır.

İŞ ORTAKLARIMIZ

İ