ALP BİLGE YAZILIM

444 43 19

MAİL ADRESİMİZ:

info@alpbilge.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 08:30 - 18:30

Manisa Logo Bayileri

Logo Manisa Bayileri arasında yer alan Alpbilge tüm Türkiye'ye Satış, Destek, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Logo Bayileri Manisa

Logo Bayileri Manisa
5 (100%) 3 oy[s]

Logo Manisa Bayileri

Manisa Logo bayisi olarak, Logo Yazılımının geliştirmiş olduğu ve piyasaya sürdüğü ürünlerin kurulum, satış, danışmanlık, destek ve eğitim hizmetlerinin tamamını vermekteyiz. Bilindiği gibi Türkiye genelinde ve yurt dışındaki birçok bölgede Logo Yazılımı ile kurulan İş Ortakları bulunmaktadır. Alp Bilge ise uzun yıllardır, uzman kadrosuyla ve sertifikalı olarak İstanbul ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. İstanbul, Kocaeli ve Azerbaycan bölgesinde şubelerimiz ile Logo Yazılımı ürünleriyle alakalı çözümler üretmektedir.

Manisa‘da Logo Bayileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Logo Yazılım Satış, Destek, Eğitim hizmetleri veren firmamız Alp Bilge Yazılım, Logo Bayileri Manisa arasında yer almaktadır. Sizde Manisa Logo İş Ortakları arıyorsanız hemen ulaşın: 444 43 19

Manisa Logo Yazılımı Bayisi

Manisa Logo Bayi olarak Logo Yazılım tarafından piyasaya sürülen tüm ürünlerin satış, kurulum, eğitim ve destek hizmetlerini vermekteyiz. Türkiye’nin öncülerinden olan Logo Yazılım, satış ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını yetkili iş ortakları ile birlikte yürütmektedir. Alp Bilge Yazılım olarak 2006 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta, destek, eğitim vermekle beraber uygulama danışmanlığı yapmaktayız.

Manisa Logo Bayi Satış

Logo Ticari yazılımları Kobi Çözümleri, Erp Çözümleri, İnsan Kaynakları Çözümleri ve E-çözümler üreten ve iş yaşamını kolaylaştıran Logo Yazılım, Maliyetlerinizi düşürüp iş akışını da hızlandırmaktadır. Bizde Logo yazılım iş ortağı olarak sizlere Logo yazılımları olan Start, Go3, Tiger3, Tiger3 Enterprise, Bordro Plus, Tiger Hr gibi birçok programın satışını kurulumunu ve sonrasındaki süreci gerçekleştirmekteyiz.

Logo Bayi Manisa

Logo Eğitimi Manisa

Eğitim hizmeti ile Logo ürünlerini satın alan ya da mevcut kullanan işletmelere ve çalışanlarına ilgili ürünün tanıtılmasıdır. Logo kullanan firmaların ilgili departmanlarında yer alan personeller eğitim talebinde bulunmaktadırlar. Logo eğitim takvimi hazırlanarak verilen bu hizmet işletmelerin iş akışını hızlandırmalarında etkili olmaktadır. Manisa Logo Eğitim ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Manisa Logo Destek ve Bakım Hizmetleri

Manisa Logo Destek ve Bakım hizmeti ile Logo programlarının kurulum, teknik sorun giderme ve güncelleme işlemleri yapılmaktadır. Logo bakım anlaşması olan firmalar hızlı çözümlerden faydalanmaktadır. Uzak bağlantı aracılığıyla ya da yerinize gelerek sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Logo Bayileri Manisa, Logo Start Bayi,Tiger 3 Logo Bayileri,Tiger 3 Enterprise Bayileri, Bordro Plus, Go3, Tiger3, Mali Müşavir Plus, Logo Start, Urla Logo Bayileri, Tiger Hr, Lem Yenileme Urla, Logo Yetkili Bayi, Logo Servisi, İzmir Logo Bayisi, logo devir, logo yazılım, tiger plus, go plus,

Logo Çözüm Ortağından Destek hizmeti almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Manisa Logo Uzmanı personellerimiz sizler için çözümler sunacaktır. 2006 yılından bu yana güvenle hizmet vermektedir.

Logo Bakım Anlaşması Hizmeti

 Logo bakım anlaşması ile firmalar Logo destek hizmetini yerinden veya uzaktan alabilmektedir. Bakım sözleşmeleri yıllık olarak yapılmaktadır. Sözleşme bedeli firmanın kullandığı ürüne, kullanıcı sayısı ve ölçeğine göre değişmektedir. Sınırsız telefon ve bağlantı imkanı sunan Logo bakım anlaşması firmalar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Sizde bilgi almak isterseniz bize ulaşın: 444 43 19

Logo Manisa Bayileri

Logo Bayi Manisa

Logo İş Ortakları Manisa

Logo Bayileri Manisa
5 (100%) 3 oy[s]